מרפאת חניכיים ד"ר רם
 
 
 
 
EN    |    FR    |    RU
 
 
 
 
 
 
עמוד הבית
 
 
 
צור קשר
 
 
 
פייסבוק
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
אודות מרפאת השיניים של ד"ר זאב רם

טיפולי חניכיים ללא ניתוחים– זה אנחנו!

מרפאת החניכיים של ד"ר זאב רם
מתמחה בריפוי מחלות החניכיים, תוך שימוש בטכנולוגיות טיפול מתקדמות  שאינן פולשניות, המונעות את הצורך בניתוחי חניכיים מיותרים וכואבים.
בנוסף למוניטין הבינלאומי שלה בתחום רפואת החניכיים, מרפאת ד"ר זאב רם היא מרפאת מומחים, המציעה פתרון רב-מערכתי של מיטב המומחים בתחומי רפואת השיניים השונים, ביניהם השתלות שיניים, כירורגיית פה ולסתות, שיקום הפה, טיפולי שורש, טיפולים אסתטיים, הלבנת שיניים, טיפולי שיניים לילדים, טיפול בריח רע מהפה וטיפולי שיננית.
ההתייעצות השוטפת ושיתוף הפעולה המקצועי בין כל רופאי המרפאה, מבטיחים מענה מלא ומקיף. ראייה כוללת של המתרפא הנה המפתח לקבלת טיפול השיניים הנכון, הטוב ביותר והמתאים ביותר למתרפא.

חדשנות טכנולוגית, ניסיון מקצועי נרחב ויחס אישי לכל מתרפא
שילוב זה הוא מה שהופך את המרפאה לאחת המובילות בארץ ואף בעולם!
טיפול בשיטות חדשניות, במקום השיטות המסורתיות, הפולשניות והכואבות, תוך שימוש בידע רב ובניסיון המקצועי העשיר של ד"ר זאב רם, מאפשרים רפואת שיניים מסוג אחר.
ציוד ייחודי וטכנולוגיה בלעדית מאפשרים טיפול ללא ניתוחים מיותרים, ללא כאבים, וללא סבל, עם איכות חיים שמאפשרת לכל מתרפא לחייך בפה מלא.

"אין עוד מרפאות כאלה" - יחס אישי ומסור, תשומת לב לכל פרט ואכפתיות אמיתית הם שגורמים למתרפאים לשמור אמונים למרפאה.

גישה חדשנית ופורצת דרך לטיפול במחלות חניכיים – ללא ניתוחים, ללא הרדמה, ללא כאב וללא סבל!
מאז שנת 1978, מרפאת החניכיים של ד"ר רם מתמקדת בטיפולי חניכיים ייחודיים, אשר תוצאותיהם זהות ולעיתים אף טובות יותר מתוצאות המתקבלות מטיפולים מקובלים כמו הקצעת שורשים, ניקוי עמוק, ניתוחי מטלית או ניתוחים לצמצום כיסים.
למרפאה ציוד ייחודי המאפשר לטפל ברוב המקרים, ללא צורך בזריקות הרדמה או בניתוחי חניכיים.
 
 
  • קיסם עץ רוטט – כלי ייחודי למרפאה (רשום כפטנט ומאושר על ידי CE F.D.A ומשרד הבריאות), אשר נועד לטיפול בחניכיים במקרים קשים ובמתרפאים רגישים במיוחד, ומאפשר טיפול ללא צורך בזריקות הרדמה מקומית. הטיפול באמצעות הקיסם הרוטט מתבצע במרפאה על ידי השיננית ו/או הרופא המומחה, וכן גם על ידי המתרפא בביתו כחלק מהטיפול היום יומי לניקוי ולתחזוקה.
  • קיסם אולטרה-סוני – ייחודי למרפאה (רשום כפטנט ומאושר על ידי CE F.D.A ומשרד הבריאות). המכשיר היחיד בעולם שמיועד לניקוי ולתחזוקת החניכיים סביב שתלים. שיטת טיפול זו מתאימה במיוחד לטיפול במחלות חניכיים כרוניות  קשות ומוזנחות, ו. שיטת טיפול ולמתרפאים בעלי חניכיים רגישים מאוד, עם סף כאב נמוך, אשר מפחדים מטיפולי שיניים. הטיפול בקיסם האולטרה-סוני מתבצע ללא זריקות הרדמה מקומית וללא כאבים!
  • מכשיר אולטרה-סוני עדין במיוחד, הניתן להתאמה ולוויסות  אישי לכל מתרפא על פי סף הרגישות ומצב החניכיים.


במרפאתנו לא מטפלים בשום מקרה, באמצעות מכשירים ידניים, אשר עלולים לפגוע ברקמת השן והחניכיים ולגרום לרגישות רבה של השיניים, תוך כדי הטיפולים ולאחריהם.
המכשירים הייחודיים שבמרפאתנו מאפשרים לנו להתאים את דרך הטיפול באופן אישי לכל מתרפא ולקבל ריפוי מקסימאלי, ללא כאבים וללא צורך בזריקות להרדמה מקומית.
אנו שמים דגש רב על חלקו של המתרפא בטיפול של עצמו. טיפול יום-יומי של המתרפא בעזרת ה"שיננוע" (הקיסם הרוטט) ימנע ברב המקרים את הצורך בניתוחי חניכיים ויקטין את מספר טיפולי השיננית.
כל האביזרים לגהות הפה, הקיימים כיום בשוק, מיועדים לניקוי מעל לחניכיים (SUPRA GINGIVAL), כלומר, ניקוי החלק הגלוי של השן (מקו החניכיים כלפי הכותרת) ואילו במרפאתנו שמים את הדגש על ניקוי "תת חניכי" (SUB GINGIVAL) – מקו החניכיים כלפי שורש השן, שזהו החלק הנסתר של השן היוצר את כיסי החניכיים. כיס חניכיים הוא המרווח שבין השן לבין החניכיים. במרווח זה מתמקמות מרבית מושבות החיידקים הגורמות לתגובה דלקתית כרונית. ניקוי הכיסים מתבצע בצורה יעילה רק על ידי ה"שיננוע", אשר מיועד להיכנס לתוך הכיסים ולנקות אותם.
לשיננוע קיסמי חניכיים מיוחדים, ללא קצה חד (קטומים), המיועדים להיכנס למרווח שבין השן לחניכיים (הכיס) מבלי לגרום כל נזק לרקמת החניכיים העדינה, לשן או לשתלים הדנטליים.
כל הקיסמים הקיימים בשוק מיועדים לניקוי השיניים מקו החניכיים כלפי כותרת השן, כלומר, באזור הגלוי של השן בלבד ואינם מתאימים לניקוי הכיסים.

לקביעת תור: 9476830 - 08

צוות המרפאה:
ד"ר אורן פלג – מומחה לכירורגיה פה ולסתות
ד"ר אסנת קיסר – מומחית לטיפולי שורש
ד"ר אלינור גינזבורג – מתמחה בשיקום הפה
ד"ר זאב רם – מומחה למחלות חניכיים, ולטיפולי שורש
ד"ר עינב הירשהורן – הלבנות שיניים ומניעה –CAMBRA. מתמחה בשיקום הפה
ד"ר עדי רם-עדיני- רפואת שיניים משמרת. כאב פנים ו TMJ
גב' עידית ברגר – שיננית מוסמכת
גב' פנינה שטנשטיין – שיננית מוסמכת
גב' לנה אברמזון  – שיננית מוסמכת
גב' עדי לאפיס – שיננית מוסמכת
 
 
 
איזור הקבלה וחדר ההמתנה במרפאה
 
צוות המרפאה
 
חדר הטיפולים במרפאה
 
איזור הקבלה וחדר ההמתנה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כתובת: רח' אופנהיימר 7, פארק המדע, רחובות
טל': 9476830 - 08, 9476276 - 08
פקס: 9460966 - 08
דוא"ל: dram.zeev@gmail.com

פייסבוק