מרפאת חניכיים ד"ר רם
 
 
 
 
EN    |    FR    |    RU
 
 
 
 
 
 
עמוד הבית
 
 
 
צור קשר
 
 
 
פייסבוק
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טיפולי שיניים

 
מרפאת שיניים שלוקחת אותך אישית!

במרפאתנו מבצעים את כל טיפולי השיניים ה"רגילים" וסתימות מכל הסוגים – בהתאם לדרישת המתרפא והצורך הרפואי: ציפויי שיניים, כתרים, גשרים, תותבות חלקיות הניתנות להוצאה, תותבות שלמות, שתלים ועוד ועוד.

אנו שמים דגש רב על יחס אישי ו"בגובה העיניים" לכל מתרפא, תוך הצגת כל החלופות הרפואיות האפשריות והתאמת הטיפול לצרכיו ולרצונותיו.

המרפאה מספקת לכל אחד מן המתרפאים גב מקצועי ואישי, עליו ניתן לסמוך ואליו ניתן לפנות בכל הקשור לבריאות הפה.

צרו אתנו קשר על מנת לשאול, להתייעץ ולקבל מענה אישי: 9476830 - 08

 
 

רפואת שיניים לילדים

רפואת שיניים לילדים – ד"ר אודליה לחמנוביץ

על ילדים אי אפשר "לעבוד". אם טוב להם והם מרגישים בנוח, הם ישתפו פעולה ויגיעו לטיפולי שיניים בשמחה, וכן ירכשו הרגלי היגיינה טובים שיגנו על שיניהם במשך כל החיים.

לשיני החלב (השיניים הנשירות) תפקידים רבים וחשובים, כגון לעיסה, אסתטיקה (חיוך יפה), פונטיקה (הגיית מלים) ושמירת המקום עבור השיניים הקבועות שעתידות להחליפן. שיני החלב האחרונות נושרות רק בסביבות גיל 12 שנים, ולכן חשוב לטפל בשיניים אלו.

נזק ("חור") בשן חלב גורם לכאב ולאי-נוחות לילד, ואף עלול לגרום לנזק לשן הקבועה, שמתפתחת מתחת לשן החלב. במקרים חמורים, אף עלולים להתפתח סיבוכים (אבסס) בעקבות זיהום משן חלב, ולכן חשוב להקפיד על מעקב וטיפול בשיני החלב.

במרפאתנו מאמינים כי מניעה היא הדרך הנכונה והטובה ביותר לשמירה על רקמות הפה והשיניים. לכן אנו משקיעים רבות באבחנה נכונה, טיפולי מניעה כגון הנחת פלואוריד ואיטום חריצים והדרכה לשמירה על היגיינת הפה.

ילדים אינם מבוגרים קטנים, ואנו מעניקים להם תשומת לב מיוחדת והסברים המתאימים לגילם, כך שנוצרים יחסי אמון בין הרופאה והילד, שמביאים לשיתוף פעולה מצד הילד ולטיפול קל ונינוח.

במקרים בהם הילד מתקשה בקבלת טיפול שיניים, יש בידינו מספר כלים לעזור לו לעבור את הטיפול הנדרש באופן נעים ורגוע, על ידי שימוש בשיטות התנהגותיות ו"גז צחוק" (נייטרוס אוקסיד).
 
 
 
רפואת שיניים לילדים
 
הלבנת שיניים
 
 
 

כל הטיפולים במרפאה מבוצעים על ידי ד"ר אודליה לחמנוביץ, מומחית לרפואת שיניים לילדים ומתבגרים, בוגרת "הדסה" ירושלים, המאמינה כי בטיפול משתתפים באופן שווה הרופא, ההורה והילד, ושדרך טיפול שיניים מוצלח כילד משיגים גישה חיובית לרפואת שיניים לכל החיים.

 

הלבנת שיניים

הלבנת שיניים – ד"ר עינב הירשהורן מתמחה בשיקום הפה

בואו לחייך מכל הלב עם שיניים לבנות ועם חיוך צחור ובוהק

שיניים לבנות משפיעות על הפנים, הן מצעירות את המראה ומאפשרות לך לחייך בביטחון. בקלות ובמהירות, ניתן לשדרג פלאים את המראה ולהגיע לחיוך זוהר, מטופח ומרשים. אין פלא כי הפופולאריות של הלבנת השיניים הולכת ונוסקת בשנים האחרונות, ככל שהטכנולוגיות מתקדמות והמחקר מוכיח את היעילות ואת הבטיחות של הטיפול.

למעשה קיימות כיום 3 שיטות עיקריות ויעילות במיוחד להלבנת שיניים:
  • הלבנה ביתית בעזרת סדים אישיים. סד היא תבנית הנבנית באופן אישי במרפאה בהתאם למבנה הלסת הייחודי של כל אדם. בתוך הסד ממלאים חומר מלבין  והמתרפא  מניח את הסדים על שיניו בביתו.
  • הלבנה תוך שעה אחת בלבד(!) בשיטת "ברייט סמייל" המתבצעת במרפאה על ידי הרופאה.
  • הלבנה משולבת – הלבנה ביתית באמצעות סד אישי בשילוב הלבנת "ברייט סמייל" המתבצעת במרפאה. להלבנה המשולבת התוצאות הטובות ביותר והשפעתה נמשכת לאורך זמן רב יותר. הלבנת השיניים המשולבת היא ההלבנה המומלצת על ידינו.

פרטים נוספים וקביעת תור בטלפון: 9476830 - 08
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כתובת: רח' אופנהיימר 7, פארק המדע, רחובות
טל': 9476830 - 08, 9476276 - 08
פקס: 9460966 - 08
דוא"ל: dram.zeev@gmail.com

פייסבוק